Get Adobe Flash player

Staramy dostosować naszą ofertę do potrzeb każdego Klienta, dlatego też znalazły się w niej zarówno komputery stacjonarne jak i przenośne. 

Komputery stacjonarne polecane są przez nas do biur i firm, gdzie mobilność nie jest potrzebna a maszyna musi być niezawodna, szybka i pozwalająca precyzyjnie wykonać zleconą pracę. W chwili obecnej polecane są przez nas zestawy komputerowe z serii "SunRise" z procesorem Intel Core i3, "SunShine" z procesorem Intel Core i5 oraz "SunSet" z procesorem Intel Core i7 oraz systemem z rodziny Microsoft Windows 7 i 8 są najczęściej kupowanym przez Klientów rozwiązaniem. Nowością i hitem stały się komputery All-in-One, które dzięki swojej wielkości pozwalają zaoszczędzić miejsce i są idealne do niedużych biur gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni do pracy. Oba typy komputerów stacjonarnych sprawdzą się także w realiach domowych, gdzie dzieci idąc za modą chcą grać w coraz to nowsze gry a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom każdy użytkownik może dopasować sprzęt do własnych, indywidualnych potrzeb. 

Komputery przenośne takie jak: ultrabooki, notebooki, netbooki oraz tablety są idealnym rozwiązaniem dla ludzi pracujących moblinie. Z tego rozwiązania korzystają najczęściej handlowcy, prawnicy, informatycy oraz właściciele firm. Ten typ komputerów potrzebny jest tam, gdzie najważniejsza jest mobilność, stąd w naszej ofercie pojawili się wiodący na rynku producenci Acer, Asus, Dell oraz HP gwarantujący sprzęt na najwyższym poziomie.

Dopełniając ofertę polecamy także serwery oparte na technologii Intel, wyposażone w pamięci Kingston oraz dyski Seagate z zainstalowanym oprogramowaniem z rodziny Microsoft Windows Server.

Dewizą naszej firmy jest to aby proponować Klientom sprzęt dopasowany do ich potrzeb a jednocześnie w miarę tani. Staramy się aby ceny oferowanych przez nas produktów były atrakcyjne dla każdego Klienta niezależnie czy jest to firma czy Klient detaliczny.