Get Adobe Flash player

Sieci komputerowe to ułatwienie obiegu danych w Państwa firmie. Połączenie komputerów i drukarek spowoduje szybszy obieg dokumentów, ułatwi komunikację a także usprawni działanie programów posiadających opcję sieciową.

Pozwoli to Państwa firmie na szybsze i pełniejsze działanie, przyspieszenie wprowadzania potrzebnych danych i komunikacje pomiędzy poszczególnymi komputerami.

Dzięki drukarkom ustawionym sieciowo będziecie Państwo mogli drukować dokumenty z wielu komputerów na jednej drukarce, a dzięki zastosowaniu serwerów wszystkie ważne dane będzie można przechowywać na dyskach sieciowych i w razie potrzeby szybko je zabezpieczyć. Usprawni to także kontakty w firmie, bo wszystkie niezbędne dane będą dostępne "od ręki" dla każdego upoważnionego do ich przetwarzania pracownika. 

 W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne komponenty do stworzenia sieci lokalnej oraz podłączenia do Internetu. Polecamy routery, switche, patchcordy różnej długości, access pointy wiodących na rynku firm takich jak TP-Link, Cisco, Netgear, Intellinet a także gniazdka sieciowe i telefoniczne, kable UTP, karty sieciowe przewodowe i bezprzewodowe.

Proponujemy doradztwo w doborze odpowiedniego dla potrzeb Klienta osprzętowania, wieloletnia praktyka a co za tym idzie zdobyta wiedza pozwoli nam w szybki i fachowy sposób pomóc Państwu w stworzeniu i konfiguracji potrzebnych połączeń.